dzieciolandia
1 2 3
Szkoły językowe
angielski dla dzieci
angielski dla dzieci
 

Nie masz konta? Zarejestruj się

» Współpraca » Franchising

  

Małe dzieci - duży biznes

 

Dziś każdy inwestuje w edukację swoich dzieci. Języków obcych uczą się już przedszkolaki od 3 roku życia. Jest to ogromna szansa na zbudowanie i rozwinięcie własnego stabilnego biznesu. Dlatego warto to wykorzystać. Dzieciolandia Cambridge Educational Partner jest ogólnopolską siecią franczyzową, która zajmuje się nauczaniem języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoskolnym. Posługujemy się niezmiernie skuteczną opatentowaną metodą nauczania pod nazwą „Akcja na Minutę” i prowadzimy zajęcia w pond 120 placówkach oświatowych.

Celem sieci jest objęcie swoją działalnością terenu całego kraju i rozwijanie się wyłącznie poprzez sieć przedstawicieli franczyzowych.

 

Dlaczego warto z nami współpracować:

 

  • Franczyzobiorca nie ponosi kosztów stałych, np. wynajmu i utrzymania lokalu

 

  • Franczyzobiorca nie musi posiadać wykształcenia filiologicznego lub pedagogicznego.  Pozszukujemy osób zmotywowanych do prowadzenia biznesu. 

 

  • Posiadamy bezkonkurencyjny produkt - innowacyjną i bardzo skuteczną metodę nauczania języka angielskiego o nazwie „Akcja na Minutę” (zastrzeżoną jako własność intelektualna), charakteryzującą się bardzo wysoką skutecznością wyników nauczania.

 

  • Zajęcia organizujemy pod prestiżowym patronatem renomowanego wydawnictwa Cambridge University Press oraz posiadamy prawo obejmowania obsługiwanych  przedszkoli tym patronatem. 

 

Gwarantujemy bardzo skuteczny, opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń, model pozyskiwania nowych klientów


 

 

Kontakt: 

Marta Koperska

tel. 608 575 830

m.koperska@dzieciolandia.edu.pl

office@atta.edu.pl 

« cofnij
dzieciolandia szkoła językowa