dzieciolandia
1 2 3
Szkoły językowe
angielski dla dzieci
angielski dla dzieci
 

Nie masz konta? Zarejestruj się

» Współpraca

 

 

 

 

 

 

DZIECIOLANDIA istnieje od 2005 roku i uczy języków obcych,  a w szczególności językaghangielskiego. Specjalizujemy się w trudnej sztuce nauczania dzieci najmłodszych – na nasze zajęcia uczęszczają już dzieci w wieku od 2,5 roku. Stosujemy unikalną, autorską, przyjazną dzieciom i jednocześnie bardzo efektywną metodę nauczania pod nazwą „Akcja na minutę”.

 

 

Metoda „AKCJA NA MINUTĘ” została opracowana na bazie wieloletniego doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Jest metodą korzystającą z uznanych ogólnie w pedagogice reguł nauczania dzieci języków obcych, wzbogaconych o szereg nowych elementów, zwiększających znacznie skuteczność nauczania.

Metoda przeznaczona jest do nauki języków obcych w grupach dzieci w wieku od 2,5 roku do 8 lat, w których to grupach rozwijanie sprawności językowych w zakresie języka pisanego albo w ogóle nie występuje (poziom przedszkola), albo jest w fazie początkowej (nauczanie wczesnoszkolne), w związku z czym główny nacisk jest kładziony na posługiwanie się językiem mówionym. 

 

 

 

DZIECIOLANDIA – Cambridge Educational Partner to sieć profesjonalnych szkół językowych, a w nich odpowiednio przygotowani nauczyciele, specjalizujący się w nauczaniu dzieci od 2,5 roku życia.

W zależności od wieku dzieci oraz wymagań rodziców tworzymy grupy zajęciowe o różnej liczebności. Dla dzieci w wieku 2,5 do 6 lat

 

 

« cofnij
dzieciolandia szkoła językowa