dzieciolandia
 
 
1 2 3
Szkoły językowe
angielski dla dzieci
angielski dla dzieci
 

Nie masz konta? Zarejestruj się

» Uczeń » O nas

 

 

DZIECIOLANDIA istnieje od 2005 roku i uczy języków obcych, a w szczególności języka angielskiego. Specjalizujemy się w trudnej sztuce nauczania dzieci najmłodszych ? na nasze zajęcia uczęszczają już dzieci w wieku od 2,5 roku. Stosujemy unikalną, autorską, przyjazną dzieciom i jednocześnie bardzo efektywną metodę nauczania pod nazwą ?Akcja na minutę?. Już sama nazwa wskazuje, że na naszych zajęciach dzieci nigdy się nie nudzą, uczestnicząc w wielu grach i zabawach. A od samego początku porozumiewamy się z dziećmi wyłącznie w języku obcym.

 

Naukę wspieramy codziennym odsłuchem treści kursu, aby na zajęciach w sposób bezpośredni - poprzez zabawę wprowadzać obcojęzyczne zwroty i zdania tak jak odbywa się to w przypadku poznawania języka ojczystego. 

 

Zajęcia prowadzimy na terenie placówek przedszkolnych oraz szkolnych, a także szkół językowych na terenie całej Polski poprzez sieć licencjonowanych partnerów. 

 

Zajęcia z języka angielskiego organizujemy pod prestiżowym patronatem renomowanego wydawnictwa Cambridge University Press oraz posiadamy prawo obejmowania obsługiwanych przedszkoli i szkół tym patronatem. Korzystamy oczywiście z podręczników wydawnictwa. Dzieciom w wieku przedszkolnym w poznawaniu anglojęzycznego świata pomagają ?Hippo and Friends? - trzypoziomowy kurs autorstwa Clair Selby. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym poznają język angielski przy pomocy podręczników ?Kid?s Box?. W trakcie kilkuletniej działalności DZIECIOLANDII opracowaliśmy też własny podręcznik dla dzieci w wieku szkolnym pod nazwą ?Welcome to English?. W grupach szkolnych często korzystamy na zajęciach z rozwiązań interaktywnych i multimedialnych wspomagając się pakietami ?I-Box? i ?I-Dictionary? wydawnictwa Cambridge. 

« cofnij
dzieciolandia szkoła językowa