dzieciolandia
 
 
1 2 3
Szkoły językowe
angielski dla dzieci
angielski dla dzieci
 

Nie masz konta? Zarejestruj się

» Uczeń » j. angielski - dla szkół

OTO POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO
MIEĆ "DZIECIOLANDIĘ" W SWOJEJ SZKOLE

 

Po pierwsze - uczymy profesjonalnie
 
Nasi nauczyciele to nie tylko wykwalifikowani i doświadczeni angliści. Każdy kandydat na nauczyciela musi wykazać się umiejętnością efektywnej pracy z dziećmi. Praca nauczycieli jest regularnie oceniana przez metodyków.
 
Po drugie – uczymy nowocześnie
 
W trakcie zajęć korzystamy z własnych, gotowych, autorskich scenariuszy zajęć oraz własnych podręczników, wspomagając się również podręcznikami i pomocami wydawnictwa Cambridge. W miarę możliwości technicznych i lokalowych szkoły stosujemy innowacyjne, interaktywne rozwiązania  multimedialne, wykorzystując  pakiety „I-Box” i „I-Dictionary” wydawnictwa Cambridge.
 
Po trzecie – uczymy w różnej wielkości grupach
 
W zależności od potrzeb i możliwości elastycznie podchodzimy do wielkości grup, prowadząc obok zespołów 6-8 osobowych również grupy o liczebności od 12 do 15 osób. Stosowane metody i tempo nauczania dostosowujemy do liczebności grupy.
 
Po czwarte – uczymy pod patronatem Cambridge
 
Zajęcia organizujemy pod prestiżowym patronatem renomowanego wydawnictwa Cambridge University Press oraz posiadamy prawo obejmowania obsługiwanych  placówek tym patronatem. Korzystamy także z podręczników wydawnictwa.
 
Po piąte – uczymy efektywnie
 
W ramach swojej działalności na terenie szkół przygotowujemy dzieci do międzynarodowych egzaminów Cambridge ESOL na wszystkich dostępnych poziomach tj.
 •YLE ( Young Learners English Tests)
 •KET ( Key English Test)
 •PET ( Preliminary English Test).
 
 
 
Dla wygody uczniów i szkoły organizujemy również powyższe egzaminy  na terenie szkoły.

« cofnij
dzieciolandia szkoła językowa