dzieciolandia
 
 
1 2 3
Szkoły językowe
angielski dla dzieci
angielski dla dzieci
 

Nie masz konta? Zarejestruj się

» Uczeń » Cambridge ESOL

 

University of Cambridge ESOL Examinations jest twórcą znanych na całym świecie certyfikatów dla osób uczących się języka angielskiego i nauczycieli. Co roku ponad 3 miliony osób ze 130 krajów zdaje egzaminy Cambridge ESOL. W Polsce egzaminy Cambridge są od lat najpopularniejszymi egzaminami językowymi.

 

 

YOUNG LEARNERS ENGLISH TEST (YLE) 

 

Nauka angielskiego dla dzieci powinna być zabawna i inspirująca. Dla każdego rodzica natomiast dużą przyjemnością jest patrzeć, jak jego dziecko, w miarę postępów w nauce, nabiera pewności siebie w posługiwaniu się tym językiem. Cambridge Young Learners English Tests to doskonały sposób by pokazać dzieciom jak dużo już umieją,a tym samym zachęcić je do dalszej nauki.

Nauka języka obcego przynosi dziecku wiele korzyści. Należą do nich pozytywne doświadczenia wyniesione z pierwszych kontaktów z testami językowymi. Wzmacniają one wiarę dziecka we własne siły, a przez to przyczyniają się do edukacyjnych sukcesów w przyszłości. Setki tysięcy dzieci na całym świecie przystępuje do Cambridge Young Learners English Tests. Twoje dziecko może stać się jednym z nich a Ty jako rodzic będziesz dumny, że zdobyło znany w wielu krajach certyfikat Cambridge YLE, który potwierdza znajomość języka angielskiego.

 

 

POZIOMY ZAAWANSOWANIA

Testy YLE zostały tak skonstruowane, że dzieci zaczynają od uczenia się prostych słów i zwrotów na poziomie Starters, a na następnych poziomach, Movers i Flyers, poznają coraz bardziej rozbudowany, trudniejszy język:

 

  • Starters - na poziomie początkującym;

 

  • Movers - na poziomie A1;

 

  • Flyers - na poziomie A2.

 

KTO MOŻE ZDAWAĆ YLE I DLACZEGO WARTO ?

 

Testy YLE są przeznaczone dla dzieci w wieku 7 - 12 lat.

 

 

Dlaczego warto zdawać test YLE? 

 

  • badania pokazują, że dzieci lubią uczyć się do testów YLE a także je zdawać. Wiele zadań egzaminacyjnych polega miedzy innymi na kolorowaniu, rysowaniu czy rozmowie z egzaminatorem, co bardzo zachęca i inspiruje dzieci;

 

  • Cambridge Young Learners English Tests wyznaczają międzynarodowe standardy w nauczaniu języka angielskiego w szkołach podstawowych zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów. Wszyscy zdający na całym świecie są egzaminowani według tych samych zasad i dostają takie same certyfikaty Cambridge ESOL;

 

  • każde dziecko, które podchodzi do testu YLE dostaje certyfikat. Z każdej z trzech części testu: słuchania, pisania i czytania oraz mówienia można uzyskać maksymalnie 5 tarcz, razem 15. Wynik pokazuje wyraźnie jakie dziecko robi postępy w nauce języka. Certyfikat jest także motywacją do dalszej pracy nad angielskim.

 

 

Z JAKICH CZĘŚCI SKŁADA SIĘ YLE ? 

 

Test YLE składa się z trzech części (tzw. Papers):

 

  • Czytanie i pisanie (Reading and Writing);

 

  • Rozumienie ze słuchu (Listening);

 

  • Mówienie (Speaking).

 

 

 

REJESTRACJA NA EGZAMIN YLE 

 

Test jest przeprowadzany w miejscu, gdzie dzieci zwykle uczą się języka angielskiego (szkoła językowa lub szkoła podstawowa), w dowolnie wybranym terminie.

 

Kontakt w sprawie egzaminów: testy@dzieciolandia.edu.pl 

 

 

« cofnij
dzieciolandia szkoła językowa